Výživové poradny

V této sekci naleznete všechny informace, které se týkají výživových poraden a výživového poradenství všeobecně. Dozvíte se, jak by správně měla fungovat výživová poradna, jak poznáme správného výživového poradce a koho je vlastně možné za odborníka v oblasti výživového poradenství považovat.

Konzultace ve výživové poradně zahrnuje také analýzu tělesného složení, kterou lze poměrně přesně provést pomocí přístroje Bodystat. Dobrý výživový poradce nezapomene take na diagnostiku stravovacích návyků klienta.

Abychom vám co nejvíce ulehčili orientaci mezi výživovými poradnami, rozhodli jsme se vytvořit katalog výživových poraden, do kterého umísťujeme pouze ověřené výživové poradny a tento seznam poraden neustále aktualizujeme a vylepšujeme.

 

Tip: Měření na přístroji Bodystat 1500 za zvýhodněnou cenuBodystat 1500

Využijte analýzu tělesného složení na přístroji Bodystat 1500 za zvýhodněnou cenu 300 Kč. Podmínkou je být registrovaným uživatelem na našem webovém magazínu Život s dietou.

Přejít na článek


Analýza tělesného složeníAnalýza tělesného složení

Analýza tělesného složení je dobrým pomocníkem při sledování Vašeho zdravotního stavu. Většina z nás se zaměřuje pouze na hmotnost, ale důležitější je to, z čeho je naše hmotnost složená, tedy co se skrývá uvnitř.

Přejít na článek


Diagnostika stravovacích návykůDiagnostika stravovacích návyků

Zajímá Vás, jestli přijímáte dostatek energie, živin, vitamínů, minerálních látek, nebo jednoduše zda je Váš jídelníček vyvážený? Nebo se bojíte, že Vaše strava při potravinové dietě neobsahuje vše, co by měla?

Přejít na článek


Jak poradna fungujeJak poradna funguje

Výživové poradny jsou soukromá zařízení, kde Vám odborníci na výživu poskytnou potřebnou péči a rady. Najdete však i takové, které jsou pod záštitou větší organizace a péče v nich je nehrazená.

Přejít na článek


Kdo je odborníkemKdo je odborníkem

Koho je vlastně možné považovat za odborníka v oblasti výživového poradenství? Přečtěte si informace o tom, jaké požadavky by měl odborník splňovat a jak takového člověka poznáme.

Přejít na článek


Konzultace zdarmaKonzultace zdarma

Pokud Vás trápí problém spojený s výživou, nevyznáte se v sortimentu potravin, či jste ve finanční tísni a potřebujete pomoci, využijte výživové konzultace zdarma ve výživové poradně studia Nutribju.

Přejít na článek


Najděte svoji poradnuNajděte svoji poradnu

Pokud potřebujete odbornou péči, kde Vám poradí i s problémy týkající se potravinových omezení, prohlédněte si náš katalog výživových poraden. Seznam je průběžně aktualizován.

Zobrazit katalog


Reklama
TOPlist