Partneři projektu

Vytvořit fungující projekt o potravinových dietách není jednoduché a určitě bychom to nezvládli bez našich partnerů. Zde naleznete seznam všech institucí a subjektů, které se výrazným způsobem podíleli či podílí na provozu a fungování internetových stránek Život s dietou.cz.

Tip: Rádi byste nám pomohli a stali se našim partnerem? Prohlédněte si naši sekci spolupráce, nebo nás přímo kontaktujte.

Naši partneři

Viviente - výživová poradna Brno

Výživová poradna VIVIENTE

VIVIENTE - odborné výživové poradenství s důrazem na uplatnění informací v praxi

  • poskytujeme diagnostiku složení těla na přístroji InBody 230
  • tvoříme individuální výživové plány: racionální, redukční, sportovní
  • sestavujeme jídelníčky pro těhotné, kojící, pro děti
  • zaměřujeme se i na jídelníčky pro osoby se specifickými požadavky 
  • celiakie, laktózová intolerance, alergie na potraviny…
  • dále pro osoby s metabolickými onemocněními jako je cukrovka II. typu, dna...
  • informujeme, motivujeme, podporujeme
  • nepracujeme se žádnými doplňky stravy

Kontakt:

Výživová poradna VIVIENTE
Bc. Sandra Schmidová
Ing. Ivana Imrichová, DiS.

Kounicova 41
602 00 Brno

tel.: +420 736 747 353
e-mail: info@viviente.cz
web: http://poradna.viviente.cz


maxiorel

Maxiorel.cz | software / weby / programování

Webový magazín Maxiorel.cz je určen všem fanouškům programování, tvorby webů a zajímavých programů. Několikrát týdně přináší nové články na toto téma, nepravidelně se zde objevují také videonávody. Provozovatel webu je znám jako velký příznivce redakčního systému Drupal a často zde publikuje tipy určené právě pro tento systém.

Kromě článků a krátkých zpráv z oblasti informačních technologií najdete na webu také několikrát ročně aktualizovanou databázi webhostingů, diskuzní fórum a různé online nástroje pro tvůrce webu.

Kontakt:
Jan Polzer, BA (Hons)
web: www.maxiorel.cz


Harmony Servis

Krabičková dieta - Nadstandardní dietní program až do domu

Nabízíme labužnicky výborné dietní stravování, které doprovází zdravé hubnutí. Rozvoz jídel až k Vám domů je pro nás samozřejmostí. - mluví za nás již 6-letá tradice.

Máte pocit, že potřebujete pomoct s nadváhou nebo docílit pravidelného vyváženého stravování? Proto jsme tu pro Vás my, Harmony servis, kolektiv pracovníků, kteří Vám mohou pomoci například zhubnout 3-5kg za měsíc kaloricky a nutričně hlídanou stravou. Přitom se nejedná o žádnou dietu, ale o úpravu stravovacích návyků pomocí pravidelného velmi chutného jídla, které je denně čerstvě připraveno, rozděleno do pěti denních chodů a dodáno až k Vám domů.

Další z výhod námi nabízeného programu je časová úspora. Nemusíte chodit po práci nakupovat, počítat kalorie, ještě navíc "vyvařovat" a vymýšlet další a další recepty. My to uděláme za Vás.

Kontakt:
Ing. Eva Tuscherová
tel.: +420 608 969 582
e-mail: slavkov@harmonyservis.cz
web: www.harmonyservis.cz


Cvičení s Nutribju

Cvičení s Nutribju

Kombinace správné stravy a pohybu pomáhá udržovat a zlepšovat naše zdraví. Vhodně zvoleným pohybem můžeme předcházet mnoha onemocněním, ale také jím léčit již vzniklé problémy.

Cvičení s Nutribju spojuje rehabilitaci se sportem a nabízí spektrum služeb diagnostiky, prevence a léčby poruch pohybového a nervového systému. Zabývá se především odstraňováním bolestí zad a hlavy, kompenzací špatného držení těla, hypermobilitou, zvyšováním kondice a dalšími potížemi, které dnešní životní styl přináší.

Kontakt:
Naďa Ženčuchová
tel.: +420 737 077 068
e-mail: cviceni@nutribju.cz
web: cviceni.nutribju.cz


Expres Menu

Expres Menu

Rodinná firma EXPRES MENU se výrobou a distribucí mražených a sterilovaných jídel zabývá od roku  1999. Od roku 2005 spolupracuje s organizací STOB na vývoji a distribuci hotových jídel a dietních programů pro zdravý životní styl. V současné době zajišťujeme podnikové stravování pro několik domácích i zahraničních firem, například Tyco, Siemens, Infineon, ABB a další.

Specializujeme se na výrobu sterilovaných jídel, jejichž příprava, přeprava a uchování jsou méně energeticky náročné a tak i ekologicky šetrnější. Pro své výrobky využíváme nejlepší suroviny z České republiky. Nejmodernější technologie sterilace konzervuje výrobky, aniž by bylo potřeba přidávat umělé konzervační látky, emulgátory nebo dochucovadla. Hotová sterilovaná jídla vynikají svojí chutí tradiční české kuchyně a zároveň splňují všechny požadavky na bezpečné a chutné jídlo.

Zastoupení pro Jižní Moravu:
Jan Hotovec
velkoobchodní sklad EXPRES MENU
tel./fax.: +420 547 217 534
mobil : +420 602 790 431
e-mail: h.hotovec@seznam.cz
web: www.jidlosnadno.cz


Reklama
TOPlist