Často kladené dotazy

V této sekci naleznete nejčastější otázky (včetně odpovědí), které máte vy - čtenáři na nás - provozovatele webového magazínu Život s dietou.cz. Pokud byste zde nenalezli odpověď na váš konkrétní dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Jak vlastně vznikl projekt Život s dietou.cz?

První nápad na tento webový magazín vznikl přibližně v roce 2008, kdy se u provozovatele webu (Radan Tuhý) objevily příznaky potravinových intolerancí (a následně byly sérií vyšetření také potvrzeny). Jelikož je stále poměrně obtížné na internetu dohledat potřebné informace a recepty pro potravinové diety a zejména jejich kombinace, začátkem roku 2012 jsme se rozhodli projekt zrealizovat. Více informací a podrobností si můžete přečíst v sekci O nás.

Kdo píše články, recepty a tvoří odborný obsah webu?

Náš team sestává ze stálých a externích redaktorů (autorů), kteří buď sami trpí nějakou z potravinových alergií (intolerancí), případně příchází denně do styku s lidmi s těmito obtížemi. Velká část autorů (včetně spoluzakladatelky Ing. et Bc. Soni Havlenové) problematiku výživy člověka studuje v rámci magisterského nebo doktorského oboru. Snažíme se tak v dobré víře poskytovat co nejvíce informací, a to jak odborného, tak praktického charakteru.

Mám zkušenosti s dietními recepty nebo výrobky. Mohu nějak pomoci?

Určitě ano. Za jakoukoli pomoc budeme velmi rádi. Uvítáme jak jednorázové tipy a informace, tak dlouhodobější spolupráci. Pokud máte pocit, že by vás tvorba tohoto typu obsahu bavila a máte o něm dostatek informací a zkušeností, neváhejte nás kontaktovat, ozveme se vám.

Reklama
TOPlist