O nás

Radan Tuhý a Soňa HavlenováProjekt Život s dietou je společným dílem Radana Tuhého a Soni Škeřík, na kterém začali pracovat v zimě 2011. Nápad pomoci lidem s potravinovými omezeními se zrodil v hlavě Radana Tuhého už před několika lety, když u něj bylo diagnostikováno několik potravinových omezení. Teprve v roce 2011 oslovil ve výživové poradně svoji výživovou terapeutku, která shodou okolností také sama drží několik potravinových diet a nápad se pomalu začal stávat realitou.

Ing. et Bc. Soňa Škeřík

Vystudovala obor Výživa člověka na Lékařské fakultě Masarykově univerzitě v Brně a následně své znalosti o potravinách doplnila na oboru Technologie potravin na Agronomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Několik let pracovala jako soukromý výživový poradce. V Brně provozuje také soukromou výživovou poradnu. Její velkou vášní a nyní už i další prací je péče o vzhled, kterému se věnuje jako vizážistka, stylistka a hairstylistka pod vlastní značkou.

Sama trpí celiakií a drží několik potravinových diet. Nekonzumuje lepek, mléko, vejce, soju, pohanku a arašídy.

Kdo se bojí říct co chce, nebude mít nikdy nic

Vzkaz: "Doufám, že pro Vás stránky Život s dietou budou majákem ve spletitém moři potravinových omezení. Neberte svoji dietu jako postižení, ale naučte se s ní žít krásný a plnohodnotný život... my vám rádi pomůžeme."

Radan Tuhý, BA

Vystudoval obor BA(Hons) in Business Management na Brno International Business School - B.I.B.S., a.s. (britský bakalářský obor zaměřený na ekonomiku, management a zejména využití znalostí v praxi, tedy při podnikání a organizaci projektů). V současné době pracuje ve společnosti AT&T, Inc. na pozici Server Administrator a vedle toho působí jako redaktor internetového magazínu Svět hardware, případně se věnuje překladům odborného textu z českého do anglického jazyka.

Sám trpí celiakií a drží několik potravinových diet. Nekonzumuje lepek, mléko, kasein, vejce a soju.

Happiness is just a state of mind, not a destiny

Vzkaz: "Nezáleží na tom, jaké máte vzdělání, práci, auto nebo jestli máte nějaká dietní omezení. Všechny komplikace mají řešení a tento projekt vznikl proto, aby lidé, kteří nějaká taková dietní omezení mají, je nebrali jako problém a naučili se s nimi fungovat. Na webu naleznete tipy, informace, recepty a všeobecně vše potřebné k tomu, abyste se mohli zařadit zpět do běžného života s co nejméně komplikacemi."

Reklama
TOPlist