Informace a nemoci

Charakteristiky

V této sekci se nachází charakteristiky jednotlivých potravinových omezení a souvisejících onemocnění. Naleznete zde jasné informace odborného charakteru, především příznaky jednotlivých nemocí a související informace.

Přejít na sekci


Diagnostika

Jednotlivé diagnostické metody a postupy. Většinu nemocí, omezení a obtíží je možné diagnostikovat, proto jsme vytvořili sekci, která se jednotlivými postupy zabývá detailněji. 

Přejít na sekci


Léčba

Léčba a léčebné postupy jednotlivých onemocnění a potravinových omezení. V některých případech jsou léčebné postupy relativně jednoduché, mnohdy se ale jedná o dlouhodobější proces.

Přejít na sekci


Lékaři

Lékaři a jednotlivé obory, se kterými se během různých vyšetření a léčebných postupů můžete setkat. Cílem sekce je vnést světlo do lékařského světa, protože informace tohoto charakteru se poměrně obtížně dohledávají.

Přejít na sekci


Výživa

Sekce, ve které naleznete informace týkající se výživy a souvisejících témat. Jedná se především o informace odbornějšího charakteru, tedy zejména pro zájemce o výživu, případně pro ty, co hledají detailní a především konkrétní informace.

Přejít na sekci


Reklama
TOPlist