Poslední komentáře

Jablečný koláč z pohankové mouky   před 6 let 3 měsíce

Válejte zakryté potravinářskou folii a jde to

Vanilkové rohlíčky   před 6 let 6 měsíců

Funkce tisku by měla primárně sloužit k tomu, že se zobrazí stránka vhodná k tisku, tedy obsahující pouze daný recept. Samotná inicializace tisku je potřeba udělat na straně daného uživatele. Ono naopak automatická snaha o otevírání dialogu tiskárny je pro většinu uživatelů nežádoucí, jelikož může být cílem tisknout na jiném pc, a tedy například takto exportovaný formát uložit jako PDF a podobně. Fukncionalita tisku je tedy v pořádku.

Vanilkové rohlíčky   před 6 let 6 měsíců

Když dáváte pro vytištění receptu ikonku na tisk, tak by to mělo jít tak, že se objeví tisk,nastaví se kolik kopií atd. stiskne se ok a samo to tiskne. U vás postrádám ikonku pod připraveným receptem.Tzn. na stránce upravené pro tisk není ikonka TISK.

Jemná vánočka bezlepková   před 6 let 6 měsíců

Dobrý den, jake je prosim složení muk? Mohu použít pouze namletou pohanku? pripadne nakombinovat s ryzovou a jahlovou moukou? Napada Vas nekoho, jak nahradit cukr? Napriklad ryzovy sirup, pak kolik ho dat? Cukr nechci pouzivat kvuli malemu synovi? Dekuji za odpoved.

Jak si doma chutně připravit pohanku   před 6 let 10 měsíců

Mám zkušenost s termicky loupanou pohankou stačí namočit na pár hodin a vařit se nemusí.. Je výborná i jen tak. Taky by mne zajímalo v čem je teda lepší ta mechanicky loupaná. Asi to zní lépe to jistě, ale není to jen finta prodejců biopotravin? Mechanicky loupaná se hůře shání a bývá dražší.. Psaní článků jak se musí termicky loupaná vařit mi přijde scestné

Bezlepkový chleba z domácí pekárny   před 7 let 1 měsíc

Dobrý den.Dnes jsem našla tento recept a musím říct,ze lepší bezlepkovy chléb jsem nikdy neupekla.Je prostě úžasný.

Lahodná mrkvová polévka   před 7 let 1 měsíc

Právě se připravuje. Mrkev mám moc ráda, jistě bude skvělá :-)

Lahodná mrkvová polévka   před 7 let 1 měsíc

Právě se připravuje. Mrkev mám moc ráda, jistě bude skvělá :-)

Anémie z nedostatku železa   před 7 let 1 měsíc

Měla jsem za to, že železo se špatně vstřebává když se podává současně s mlecnymi výrobky -obsahují vápník....

Test bezlepkové směsi na chleba Rustikální   před 7 let 3 měsíce

Mohu se zeptat jakých dvou programu? Diky!!

Jak si doma chutně připravit pohanku   před 7 let 9 měsíců

dobrý den,
všude se píše, že tmavá pohanka je horší než světlá, nemá prý výživné látky. Mě zajímá, zda je zjištěno, jestli výživné látky ztrácí díky úpravě 200C kdy se zbavuje slupek, nebo až kvůli tomu, že se musí dlouho vařit - tmavá je tvrdší - vaří se 20minut.
to ale přeci vůbec není pravda, tmavá pohanka lze večer namočit, krásně nabobtná a ráno už pak stačí v hrnci ohřát
díky

Oslaďte si život přírodním sladidlem Kandisin Stevia bez výčitek   před 8 let 2 měsíce

Tím lépe. Možná to je jinou chutí než má klasický cukr. A mohu říct tato jiná chuť mi i chutná. Je to otázka zvyku. Po pár šálcích Vám ti už ani nepřijde. :-)

Test bezlepkové směsi na chleba Rustikální   před 8 let 2 měsíce

Dobrý den. Bezlepkový chléb od firmy NOMINAL, rustikální,sojový, pohádkový atd. určitě doporučuji držím již 5 let 9mesicu, bezlepkovou dietu.Trvalo mi dlouho než jsem si našla výrobek, aby splňoval mé požadavky.Od prvního sousta mi bylo jasné, že právě bezl.směs od Nominalu je tím pravým chutným chlebem, který mě velmi potěšil. Doporučuji a nemusíte utrácet za jiné směsi, které Vám za to nestojí. Dobrou chuť

Bezlepkový chleba z domácí pekárny   před 8 let 3 měsíce

Dobrý den,
v případě pekárny Panasonic, kterou jsem v době vydání receptu používal, trvá samotné kynutí skutečně 60 minut.

Bezlepkový chleba z domácí pekárny   před 8 let 3 měsíce

Dobrý den mám pekárnu SilverCrest mám ji teprve týden a učím se tak by mě zajímalo jestli to kynutí vašeho chleba v pekárně je 60 minut v kuse protože kynutí v mé pekárně je jen 48 minut a chleba pořádně nevykynul je výborný ale je hutný a není vysoký. Normální chleba peče pekárna dobře ale bezlepkové směsi mi vždy propadnou a srazí se nevím si s tím rady. Pekárna má bezlepkový program ale třeba by byl lepší nějaký jiný s delším kynutím. A samotné pečení je kolem 60 minut.

Stránky

Reklama
TOPlist