Rady a tipy

Začínáme s dietou

Právě vám bylo diagnostikováno nějaké onemocnění, díky kterému musíte držet dietu? Vše je pro vás nové? Právě pro vás je určen tento článek, ve kterém se dozvíte všechny potřebné informace.

Přejít na článek


Jak nakupovat

Nakupování pro dietní režim není jednoduché a vydalo by na několik samostatných publikací. My jsme pro vás tyto informace zjednodušili a shrnuli do jednoho tématu, ve kterém naleznete tipy a rady pro nakupování.

Přejít na článek


Dieta a dovolená

Bojíte se odjet na dovolenou kvůli potravinovým dietám a omezením? Nemusíte mít strach, přinášíme vám praktické rady a tipy na to, jak prožít klidnou dovolenou i s alergiemi, potravinovými intolerancemi a podobnými onemocněními.

Přejít na článek


Obchody a restaurace

Jste zvyklí si doma vařit, ale čas od času byste si rádi zašli na něco dobrého do restaurace? Máte pocit, že kupujete pořát tytéž potraviny a nevíte, kde by se daly některé druhy potravin zakoupit? Tady naleznete odpověď.

Přejít na sekci


Kurzy vaření

Tato sekce je určena speciálním kurzům vaření pro potravinové diety a omezení. Naučte se připravovat chutná, zdravá a především pestrá jídla, která budou odpovídat přesně vašim požadavkům.

Přejít na sekci


Reklama
TOPlist