Zuzana Ševčíková

Zuzana ŠevčíkováV současné době studuje na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně obor Veterinární lékařství. Zvířata ale nejsou jejím jediným zájmem, a přestože sama žádnou dietu držet nemusí, o tuhle problematiku se zajímá.

Jejím největším hobby je cestování, takže většinu volného času věnuje zdokonalování cizích jazyků a občasnému doučování angličtiny a překládání článků.

Citát

"Vysoká životní úroveň spočívá v tom, že vydáváme peníze, které ještě nemáme, za věci, které nepotřebujeme, abychom imponovali lidem, které nesnášíme."

Funkce na webu

Redaktorka

Dotazník

Co mám vlastně společného s potravinovými omezeními?

Osobně naštěstí nic, ale v mém okolí se čím dál častěji objevují lidé, kteří nějakým omezením trpí.

Jaký mám názor na BIO potraviny?

Myslím si, že většina lidí vůbec netuší, jak by měla správná biopotravina vypadat a co by měla splňovat. Název BIO je podle mého názoru marketingový tah, a proto si BIO potraviny většinou nekupuji. Bio boom vznikl hlavně proto, že je výhodné takovéto potraviny prodávat a ne proto, že by byly pro stravu nepostradatelné. Kdo chce, ten si sežene kvalitní potraviny i bez značky BIO.

Co já a zdravá výživa?

Jsem ostuda tohoto webu. Jím kdy chci a to na co mám chuť... Pravda ale je, že zelenina a ovoce je dost často to, na co mám právě chuť.

Nejoblíbenější jídlo?

Čokoládové fondue.

Co vaření? Je to koníček, nebo nutné zlo?

Koníček, ale jen v případě, že nemusím vařit. Když je to jen tak pro radost a ne s představou, že bych jinak umřela hlady.

Jak trávím volný čas?

Volný čas... co to je?

Jaké je moje největší přání?

Abych dokázala plně ocenit, jak moc dobře se mám.

Co si myslím o síti Facebook?

Dost užitečná věcička, když se potřebujete zkontaktovat s někým z druhé strany planety. Nestěžuju si.

Jaký je můj největší vzor?

Jane Austen - šla si za svým přes všechny překážky.

Ideální dovolená a relax?

Kdekoli kde je klid, kde nezvoní telefon a nechodí e-maily.

Hlídám si pravidelně svou hmotnost?

Ne. Na gramy se nehraje a větší výkyvy by byly poznat i bez sledování.

Jaký je můj vlastní recept na zdraví?

Těšit se ze všeho co přijde, hodně spánku, kousek čokolády vždy při ruce a hlavně se nestresovat. Za všech okolností si opakujte, že když nejde o život jde o ... a hlavně tomu taky věřte.

Kolik vypiju denně káv?

Žádnou.

Kdo z týmu Život s dietou je největší blázen?

Ne všechny znám osobně (zatím), ale dovoluji si tvrdit, že jsem to já. Nejen že to poslouchám dennodenně, já si to dokonce i myslím.

Obrázek uživatele Zuzana Ševčíková

Obsah uživatele

Slané tyčinky bezlepkové

Podle následujícího receptu připravíte slané tyčinky bez lepku, vaječného bílku, sóji a dalších složek, které se obvykle nachází v produktech z běžných obchodů
Muffin

Muffiny bezlepkové

Pokud také dostanete občas chuť na něco sladkého, můžete si připravit třeba bezlepkové muffiny dle následujícího receptu. Kromě toho, že muffiny neobsahují lepek, jsou také bez laktózy, sóji i vajec. Těsto v receptu vystačí na 12 košíčků
Reklama
TOPlist